محل تبلیغات شما

برگزاري فعاليت هاي متنوع فرهنگي در نيمه اول مهر در كتابخانه عمومي نبوت شهرستان بويين مياندشت فعاليت هاي متنوع فرهنگي در نيمه اول مهر در كتابخانه عمومي نبوت شهرستان بويين مياندشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌ هاي عمومي استان اصفهان، فعاليت هاي متنوع فرهنگي در نيمه اول مهر در كتابخانه عمومي نبوت شهرستان بويين مياندشت به مناسبت هاي مختلف برگزار شد كه در ادامه به طور مختصر به آنها اشاره مي شود:
- جمع خواني به مناسبت هفته دفاع مقدس
همزمان با هفته دفاع مقدس در مهر ماه سال جاري كلاس جمع خواني به همين مناسبت در بخش كودك كتابخانه انجام شد. كتاب " من كوله پشتي نورالله هستم" نوشته " محمدحسين صلواتيان" توسط حاضرين جمع خواني شد.

- كارگاه رنگ آميزي به مناسبت هفته نيروي انتظامي
همزمان با هفته نيروي انتظامي در مهر ماه سال جاري كلاس رنگ آميزي با همين موضوع برگزار شد كه مورد استقبال بالاي اعضاي كودك قرار گرفت. در پايان نقاشي هاي زيبايشان در بخش كودك نصب شد.

- كلاس قصه گويي به مناسبت روز روستا
به مناسبت روز روستا در مهر ماه سال جاري كلاس قصه اي با حضور كتابدار و اعضاي كودك برگزار شد. در اين كلاس خانم شمسي، كتابدار به خواندن شعرهايي شاد از كتاب "روستاي من دوستاي من" سروده "اسداله شعباني" پرداخت.

- شركت در همايش پياده روي به مناسبت روز سالمند
رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان با حضور در همايش پياده روي و مراسم تجليل از سالمندان شهرستان در هشتم مهر ماه سال جاري در محل يادمان شهداي گمنام، ضمن تبريك اين روز به سالمندان از آنها جهت حضور و عضويت در كتابخانه دعوت بعمل آورد.

- برگزاري نشست كتابخوان كتابخانه اي به مناسبت هفته دفاع مقدس

نشست كتابخوان مهرماه با حضور اعضاي كتابخانه عمومي نبوت بويين مياندشت برگزار شد. اين نشست با معرفي پنج كتاب به كار خود پايان داد.

در راستاي كتاب و كتابخواني؛

جلد چهارم از کتاب «هدهد سفید» منتشر شد؛

مسابقه کتاب خوانی

كتابخانه ,مناسبت ,عمومي ,مهر ,كلاس ,شهرستان ,به مناسبت ,برگزار شد ,مهر ماه ,كتابخانه عمومي ,عمومي نبوت ,نبوت شهرستان بويين ,شهرستان بويين مياندشت ,بويين مياندشت برگزار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلتنگی